55 %
Заштеда 270 ден

Магични Закачалки (сет8)

490 ден 220 ден

Триплирајте го просторот во вашиот гардеробер со магичните закачалки.

На залиха

Опис

Со револуционерните магични закалки ќе го триплирате капацитетот на вашиот гардеробер, ќе ја организирате облекате и ќе ви се ослободи додатен простор.

Благодарение на супер инвентивниот дизајн, вашата облека ќе ја закачите на магичните закачалки и потоа ќе го спуштите едниот крај за инстантно триплирање на просторот.

Карактеристики и Погодности:

  • 100% нови и квалитетни
  • Го триплира и организира просторот за складирање на облеката
  • Облеката секогаш ќе биде подредена на дофат без да се гужва
  • Иделано и за помали станови, гарсоњери, студенти, итн…
  • Секоја магична закачалка има 5 дела за закачалки и издржува до 4 Кг
  • Сетот се состои од 8 магични закачалки
  • Прекрасно трговско пакување – идеално и за подарок.
  • Флекси пластика која исклучително тешко се крши

Димензии на Пакувањето: 24 x 11.5 x 5 см

Забелешка: Закачалките се идеални за кошули, блузи, фустани, маици, итн… Не се дизајнирани за носење тешки јакни, костими, капути, бунди, итн… Препорачливо е да се користат пластични закачалки.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This