Мала Лажица – Инокс 18/10

50 ден

Опис

Мала лажица изработена од високо квалитетен инокс 18/10.

Со извонреден дизајн кој што во едно дава можност за широка примена.

 

Димензија: 15 cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This