50 %
Заштеда 345 ден

Маркер за Гребнатинки

690 ден 345 ден

Универзален маркер за фикс на автомобилски гребнатини.

Нема на залиха

Опис

Ви го претставуваме иновативниот отстранувач на гребнатини, реквизит кој мора да се има во секој автомобил.

Маркерот ги поправа гребнатините со специјална течност која се соединува со бојата и со помош на сончевите зраци реагира, ја пополнува гребнатинката и се стврднува.

Овој не-токсичен, без-мирис, водоотпорен маркер може да го користите на сите видови возила и бои. Ќе ви заштеди време, додатни нервози и пари.

Исклучително лесно за користење и апликација, се што треба е да поминете со маркерот преку гребнатинката, и да оставите сонцето и воздухот да си го завршат своето..

 

Во сетот е вклучено:

  • 1 x Маркер за Фиксирање
  • 1 x Резерва за нанесување

 

 

Забелешка: Со маркерот успешно ќе ги санирате сите поплитки гребнатинки, подлабоките само ќе ги заштити, впрочем погледнете во прилог видео (не е маркетиншко) од човек што го тестира:

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×