Машинка – Супер Сецко

270 ден

Супер Сецко од новата генерација, со повеќе позиции на рачката и додатоци.

Нема на залиха

Опис

Новата генерација на Супер Сецко е тука.
Идеално за сите видови храна од зеленчук и овошје до сирење и кашкавал, може да сецкате а може и да миксате, погодно е и за правење сосови, крем, фил…

Рачката која се отстранува може да ја приклучите на 4  различни позиции по потреба. Ножевите се изработени од високо квалитетен нерѓосувачки челик и се многу остри. А има и три додатни додатоци за рендосување.

Лесно се склопува и расклопува, и исклучително лесно за чистење.
Овој супер сецко е идеална алатка за секој кујна, ќе го користите повторно и повторно.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Машинка – Супер Сецко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This