_DSC0254
_DSC0257_DSC0255_DSC0256

Машинка за бибер (15см)

170 ден

Исчисти

Опис на Производот

Машинка за бибер со димензии од 15 см

 

Додатни информации

Боја

Црна, Кафена

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Машинка за бибер (15см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This