_DSC0210
_DSC0211

Машинка за дробење

239 ден

Нема на залиха

Опис на Производот

Пластична машинка за дробење

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Машинка за дробење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This