HB433-n
HB433HB433-4nHB433-11nHB433-5nHB433-6nHB433-7nHB433-8nHB433-9nHB433-10nHB433HB433

Машинка за дробење

150 ден

Практична, мултинаменска машинка за дробење

Нема на залиха

Опис на Производот

Практична, мултинаменска машинка за дробење.
Несмасните прсти и острите ножеви не одат заедно, заштите се со оваа мултинаменска машинка за дробење и сецкање.
Оваа кујнска алатка е исклучително лесна за користење со ергономски дизајн во форма на ракета и со мултинаменскиот нож изработен од нерѓосувачки челик, овошјето, зеленчукот, јатките и чоколадото ќе го сецкате до перфекција.
Комбинирајте шунка, пиперки и печурки и здробете ги со машинката за да приготвите полнеж за прекраснен омлет, или набрзина исецкајте кромид, магданос и домат за свежа салса.
Или коритете ја машинката со чоколадо, суво овошје и ореви за приготвување брз десерт.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Машинка за дробење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This