_DSC0220

Машинка за дробење

189 ден

Нема на залиха

Опис на Производот

Пластична машинка за дробење

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Машинка за дробење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This