5 %
Заштеда 29 ден

Алуминиумска Машинка за Мелење

619 ден 590 ден

Мулти практична алуминиумска машинка за мелење ореви, бадеми, лешници, бисквити…

Нема на залиха

Шифра: 16090-3М Категории: , , , Ознака:

Опис

Алуминиумска машинка за мелење ореви, бадеми, лешници, кекс итн…

Лесна и многу практична за употреба и одржување (алуминиумот не рѓосува).

Капакот како и облогата на рачката се изработени од пластика.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Алуминиумска Машинка за Мелење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This