5 %
Заштеда 29 ден

Алуминиумска Машинка за Мелење

619 ден 590 ден

Мулти практична алуминиумска машинка за мелење ореви, бадеми, лешници, бисквити…

Нема на залиха

Опис

Алуминиумска машинка за мелење ореви, бадеми, лешници, кекс итн…

Лесна и многу практична за употреба и одржување (алуминиумот не рѓосува).

Капакот како и облогата на рачката се изработени од пластика.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Алуминиумска Машинка за Мелење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This