Машинка за мелење – Алуминиум

660 ден

Мулти практична алуминиумска машинка за мелење на месо.

Нема на залиха

Опис

Машинка за мелење на месо изработена од алуминиум.
Лесна и многу практична за употреба и одржување (алуминиумот не рѓосува).

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Машинка за мелење – Алуминиум”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This