Алатка за морков (Повеќе бои)

80 ден

Кујнски прибор за морков.

Опис

Кујнски прибор за совршена декорација на морковите. Достапна во повеќе бои.

Додатни информации

Боја

Розева, Жолта, Плава

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This