35 %
Заштеда 105 ден

Машинка за Сарма, Баклава, Пирошки – Dolmer

(1 оценка од муштерија)

300 ден 195 ден

Машинка за мотање сарма, баклава, пирошки и сите видови декилатесни ролати.

Опис

Машинка за мотање сарма  баклава, пирошки и сите видови декилатесни ролати – Dolmer
Сите кулинари знаат колку е тешко и колку време одзема мотањето на храната, но не повеќе.
Со оваа мулти наменска, практична и функционална машина, сармата и другите вкусни деликатеси ќе ги приготвите до перфекција со многу малку труд, а ќе заштедите и време.

Димензии: 36.5 x 11.5 x 9см

 

1 коментар за Машинка за Сарма, Баклава, Пирошки – Dolmer

 1. gordana

  preubo e od kade mozi da se kupi ili poraca

  • NAMA

   Можете директно од овде, прочитајте го упатството.
   https://nama.mk/informatsii/upatstvo-za-kupuvanje/

   Или јавете се на 071 308 777, за нарачка преку телефон.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This