25 %
Заштеда 85 ден

Маски за Забава и Селфи (сет58)

340 ден 255 ден

Прекрасен сет од вкупно 58 различни маски на стапчиња идеално за забава и селфи.

Опис

Прекрасен сет од 58 различни маски со стапчиња, идеални за забава, правење селфи итн…

Ќе бидете пријатно изненадени колку многу маски има, и колку различни комбинации може да се направат, идеално за роденденски забави, прослави, итн..

 

Има најразлични усни и мустаќи.

Очила…

Шапки и вратоврски…

А со сите маски може да правите прекрасни комбинации.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×