30 %
Заштеда 45 ден

Мешалка за кафе (на батерија)

150 ден 105 ден

Мешалка за приготвување фрапе, коктели и други напитоци.

Шифра: 1949-4 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Мешалка за приготвување фрапе, коктели и други напитоци. Работи на две батерии од 1.5v, има економичен мотор и батериите траат подолго.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×