Мече Гигант – Плиш (145x50x40см)

4350 ден

Супер големо мече изработено од плиш.

Нема на залиха

Опис

Ова е едно од најголемите плишани мечиња на пазарот. Створено за гушкање и играње, со својата гигантска големина мечето секогаш остава впечаток.

Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.

Димензии: 145x50x40см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×