Мече Големо – Плиш (80x35x30см)

1450 ден

Големо мече морнарка, изработено од плиш.

Нема на залиха

Опис

Ова е едно од поголемите плишани мечиња на пазарот. Створено за гушкање и играње, со својата големина мечето секогаш остава впечаток.

Стилизирано како мече морнарка, со фустанче и машна, прекрасна комбинација на бела со морско сина боја.

Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.

 

Димензии: 80x35x30

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×