Мече Панда Гигант – Плиш (100x35x30см)

1850 ден

Супер големо мече панда изработено од плиш.

Нема на залиха

Опис

Ова е едно од најголемите плишани панди на пазарот. Створено за гушкање и играње, со својата гигантска големина мечето секогаш остава впечаток.

Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.

Димензии: 100x35x30см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×