Мече – Плиш (35x35x15см)

630 ден

Мече со натпис, изработено од плиш.

Нема на залиха

Опис

Прекрасно мече со маица и натпис.

Створено за гушкање и играње, со својата убавина мечето секогаш остава впечаток.

Стилизирано во прекрасна комбинација на бела боја со тегет.

Супер меко, прекрасен финиш, изработено од полнет плишан материјал, премиум квалитет.

 

Димензии: 35x35x15см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×