Автомобил – Метален (Повеќе бои)

145 ден

Метален автомобил

Исчисти
Шифра: ЛО-6525 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Метален автомобил, совршен за игра на Вашите момчиња, Достапен во две бои: бела и жолта

Додатни информации

Боја

Бела, Жолта

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Автомобил – Метален (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This