Автомобил – Метален (Повеќе бои)

135 ден

Метален автомобил

Исчисти
Шифра: ЛО-6522 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Метален автомобил достапен во две бои: жолта и црвена.

Додатни информации

Боја

Жолта, Црвена

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Автомобил – Метален (Повеќе бои)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This