Метален фенер (14×7 см)

185 ден

Бел метален фенер

Нема на залиха

Шифра: 9824А Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Украсен метален фенер.
Димензии: 14х7 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Метален фенер (14×7 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This