Свеќник – Хромиран (15×32см)

1269 ден

Метален свеќник

Нема на залиха

Шифра: ЗТ2035Ц Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен Хромиран Свеќник

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×