Свеќник – Хромиран (66×30см)

2790 ден

Метален свеќник

Шифра: ЗТ2018 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Украсен Хромиран Свеќник

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×