ЦХ-Б1

Метална тегла со капак

335 ден

Метална тегла со капак.

Опис на Производот

Практична метална тегла со механизам за отварање и затварање.

Додатни информации

Тежина 0.04 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Метална тегла со капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This