Метални тегли сет 4

690 ден

Сет од 4 метални тегли, различни по големина.

Нема на залиха

Опис

Сет од 4 метални тегли различни по големина, секоја од нив со механизам за отварање и затварање.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Метални тегли сет 4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This