Метла (120×28см)

260 ден

Ултра практична квалитетна метла за чистење.

Опис

Практична метла со долга дршка за чистење и метење.

Должина 120 см
Ширина 28 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×