Метла (120×32см)

150 ден

Ултра практична метла за чистење со рачка.

Опис

Практична метла со долга дршка за чистење и метење.

Вкупна должина 120 см
Димензии на четката: Д 32 x Ш 8 x В 12 см

 

Производот е достапен во повеќе бои, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме во зависност од достапноста.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×