Метла со Рачка – Со Пластични Влакна

100 ден

Исчисти

Опис

Метла со рачка со пластични влакна.

Четката од метлата е составена од постоље изработено од цврста пластика, и влакна кои исто така се изработени од друг вид на плсатична легура.

Рачката од метлата е дрвена, и е обложена со специјален вид фолија, со одреден дезен и боја.

Четката и рачката се посебен дел, се одделуваат и спојуваат со контактен винт што дава опција за промена на едниот или другиот дел доколку дојде до некакво оштетување.

 

Димензии:

Должина со рачка: 127cm

Четка: 30 x 8cm

 

 

Додатни информации

Боја

Црвена, Сина, Зелена

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This