Микрофибер Крпа – Правоаголна (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: JT-50-П Категорија:

Опис

Исклучително практична микрофибер крпа која може да ја употребувате во вашиот дом, канцеларија или автомобил.

Може да ја користите на сите површини (стакло, домашни апарати како на пр. ТВ, компјутер и сл., за бришење на прашината на екранот, мебелот, подот и др., во кујната, дневната итн.)

Може да ги користите, суви, со вода и со средство за чистење. Со леснотија ќе ги отстраните дамките, без да оставите трага, нема капење, траги од бришење на прозорците, нема неред, крпата одговара за секоја површина.

 

Карактеристики за производот:
– Изработни од 100% микрофибер влакно
– Лесно отстранува дамки
– Не остава траги, не прави неред
– Се пере во машина за алишта
– Нема да ја оштети површината

Димензии: 70 x 30 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This