20 %
Заштеда 70 ден

Микрофибер Сунѓер

350 ден 280 ден

Ултра практичен сунѓер обвиткан со со микрофибер навлака со реси.

Опис

Исклучително практичен сунѓер обвиткан со микрофибер навлака со реси.

Ова е задолжителен производ за секој автомобил. Сите знаеме колку е непријатно чувстовото кога автомобилот е извалкан…

Со микрофибер сунѓерот балгодарение на ресите ќе ги отстраните и најтврдокорните нечистотии…

Благодарение на прикладниот еластичен додаток со леснотија може да го поставите на раката.

Покрај во автомобилот може да го користете и вашиот дом за беспрекорни резултати. Производот е идеален за темелно чистење на големи површини.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја напишете во забелешка, или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

 

 

Димензии:
Должина 24 см
Ширина 13 см
Дебелина 7 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This