Свеќа (6,5х15)

180 ден

Дебела декоративна свеќа

Шифра: МТ6315 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Свеќа.
Димензии: 6,3х15 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Свеќа (6,5х15)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This