40 %
Заштеда 140 ден

Мушама за маса (120х152см)

350 ден 210 ден

Мушама за маса

Опис

Високо квалитетна мушама за маса.

Димензии: 120см х 152см.

Цената е за еден производ.

Додатни информации

Тежина 0.43 kg

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×