40 %
Заштеда 110 ден
40 %
Заштеда 110 ден
40 %
Заштеда 110 ден
40 %
Заштеда 110 ден
40 %
Заштеда 110 ден
40 %
ПОПУСТ 110 ден

Мушама за маса (137х183см) Повеќе Дезени

275 ден 165 ден

Мушама за маса

Исчисти

Опис

Практична и високо квалитетна мушама за маса.

Димензии: 137см х 183см.

Додатни информации

Тежина 0.35 kg
Модел

Бело-Флорално, Цветови, Круша-Праска, Роза-Плаво-Жолта, Цвет-Сина-Бела

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×