Нелизгава Нано Гума Подлога (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: JT-58-П Категорија:

Опис

Иновативна подлога од нано гума (гел) со правоаголна форма.

Ова е производ кој кога ќе го видите во акција ќе се чудите како е можно и ќе се посомневате на сопствените очи, дури и ќе се штипнете случајно да не сонувате..

Со долгогодишно истражување, и усовршување на нано технологијата се развиени овие подлоги со  СУПЕР ЛЕПЛИВОСТ која не остава траги, може бесконечо да се лепи одлепува и лепи  3 пати повеќе од претходните производи.

 

Или кажано со едноставни зборови подлогата има ултра леплива нано полимерска површина која е исто како милиони вакум смукалки. Со леснотија ќе ги поставувате и отстранувате вашите гаџети повторно и повторно. А доколку се извалка само измијте го со млака вода и повторно ќе лепи како ново.

ШИРОКА УПОТРЕБА, оваа револуционаерна нано подлога може да има широка употреба и тоа за држење на телефони, далечински, камери, звучници, филџани, клучеви, дури може и да отстрани прашина или влакна од домашното милениче од облеката или лаптопот.

Може да се залепи на огледало, стакло, бела табла, метал, кујнски плочки, автомобил. Може да држи било што залепено на било што.

А доколку ви падне или се извалка, не грижете се, само измијте ја со вода, исушете ја природно и ќе лепи како нова на денот кога сте ја купиле.

Ова е ЕКОЛОШКИ производ и може да се рециклира,  НЕТОКСИЧНО лепливата Нано гел подлога е направена од ултра квалитетен гел, кој не е отровен, и не и штети на вашата кожа. „ВЕ МОЛИМЕ САМО ДА НЕ ГО ЈАДЕТЕ“

 • Карактеристики:
 • Инстанто ги фаќа и држи вашите гаџети
 • Држи и хоризонтално и вертикално
 • Се закачува на било која површина
 • Уникатен нано полимерски дизајн
 • Се чисти со вода
 • Компактни може да ги носите насекаде
 • Може да се користи повторно и повторно
 • Не остава траги
 • Флексибилно и вискозно
 • Отпорно на температура до 300°С

 

Димензии: 13 x 7 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This