25 %
Заштеда 85 ден

Нелизгави Влошки за Теписи

340 ден 255 ден

Систем со влошки од нано полимер со кои теписите секогаш ќе ви се совршено фиксирани.

Опис

Овие иновативни влошки ќе ги спречат теписите да ви шетаат по подот.

Влошките користат иновативен нано полимер кој лепи како лепило но не остава трага, револуционерна технологија која делува како стотици мини вакум смукалки. И најважната работа никогаш не го губат дејството, доколку ослабеат потребно е само да ги измиете со вода, исушете и повторно ќе лепат како нови.

Откога ќе ги поставите вашите теписи нема да се помрднат ни за сантиметар, секогаш ќе бидат идеално поставени и нема повеќе да се сопкате.

Сетот се состои од 4 нелизгави влошки кои може да ги користите повторно и повторно…

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×