Несесер (22×15см)

270 ден

Прекрасен несесер декориран со прекрасен дезен.

Опис

Исклучително праткичен несесер со прекрасен дезен.

Димензии 22×15см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This