Бебе во Kада (36х20х8)

280 ден

Сет бебе во када

Нема на залиха

Шифра: ЛО-6428 Категории: , , Ознаки: , , , ,

Опис

Сет бебе во када. Сетот содржи бебе, када, сапун и шампон.
Димензии: 36х20х8 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Бебе во Kада (36х20х8)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This