Новогодишен чаршаф (80х80 см)

100 ден

Новогодишен чаршаф за маса.

Нема на залиха

Опис

Новогодишен чаршаф за маса во повеќе дезени.

Димензии: 80х80 см

Додатни информации

Дезен

Дедо Мраз, Пакетчиња, Лампиони, Бадниково гранче

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This