Новогодишен Чаршаф (85X45см) Повеќе модели

115 ден

Прекрасно декориран празничен чаршаф.

Нема на залиха

Опис

Новогодишен чаршаф декориран со прекрасен празничен дезен во повеќе модели.

Димензии: 85 x 40 см

Состав на материјал: 100% полиестер

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×