Нож за леб (32 см)

105 ден

Нож за леб со инокс сечиво.

Нема на залиха

Шифра: ГБ-5А Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Нож за леб со инокс сечиво кој го прави овој нож специфичен и со висок квалитет, кој наоѓа примена во секоја кујна.

Димензии: 32 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This