Нож за леб (32 см)

105 ден

Нож за леб со гумирана рачка.

Шифра: ХС-8 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Нож за леб со инокс сечиво и гумирана рачка го прават овој нож специфичен и со висок квалитет, кој наоѓа примена во секоја кујна. 

Димензии: 32 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Нож за леб (32 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This