Нож за Стек 24 cm – Инокс 18/0

110 ден

Опис

Метален нож за стек со шилест врв и забесто сечило. Изработен од извонредно високо квалитетен не рѓосувачки метал, инокс 18/0.

Идеален за во угостителски објекти а и за домашна употреба.

 

Димензија: 24 cm

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This