Организатор и Дозер за Четки и Паста

395 ден

Исклучително практичен сет за организирање четките и дозирање на пастата за заби.

Опис

Исклучително практичен сет за организирање четките и дозирање на пастата за заби.

Колку четки имате фрлено до сега бидејќи ги држите во чаша а со тек на време поцрнуваат и се контаминираат со микроби, или смачено ви е од четки и пасти на лавабото?

Но не повеќе со овој прекрасен сет четките секогаш ќе ви бидат заштитени и чисти, а со дозерот ќе дозирате точна количина на паста, и ќе заборавите на нередот во вашето купатило.

Изработено од пластика, сетот е исклучително лесен за инсталација, се поставува со едноставно лепење на плочките, огледалото или кабинетот.

Карактеристики и Погодности:

  • Ултра практичен елегантен дизајн
  • Модерна комбинација на црно-бела боја
  • Ги штити четките од нечистотии и микроби
  • Точно дозирање паста за заби
  • Става ред во вашето купатило
  • Едноставна инсталација
  • Заштедува пари

Производот е достапен во 3 бои:
Црно Бела
Плаво Бела
Портокалова Бела
При телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква боја да ви пратиме во зависност од достапноста.

 

Сетот се состои од:

  • Организатор/Држач за 5 четки за заби
  • Дозер за паста за заби
  • Самолепливи/адхезивни ленти за инсталација

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Организатор и Дозер за Четки и Паста”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This