25 %
Заштеда 100 ден

Организатор и Дозер за Четки и Паста

395 ден 295 ден

Исклучително практичен сет за организирање четките и дозирање на пастата за заби во прекрасна бела боја.

Опис

Исклучително практичен сет за организирање четките и дозирање на пастата за заби.

Колку четки имате фрлено до сега бидејќи ги држите во чаша а со тек на време поцрнуваат и се контаминираат со микроби, или смачено ви е од четки и пасти на лавабото?

Но, не повеќе, со овој прекрасен сет четките секогаш ќе ви бидат заштитени и чисти, а со дозерот ќе дозирате точна количина на паста, и ќе заборавите на нередот во вашето купатило.

Изработено од пластика, во прекрасна бела боја која ќе се вклопи во секој ентериер, сетот е исклучително лесен за инсталација, се поставува со едноставно лепење на плочките, огледалото или кабинетот.

Карактеристики и Погодности:

  • Ултра практичен елегантен дизајн
  • Модерна комбинација на црно-бела боја
  • Ги штити четките од нечистотии и микроби
  • Точно дозирање паста за заби
  • Става ред во вашето купатило
  • Едноставна инсталација
  • Заштедува пари

Сетот се состои од:

  • Организатор/Држач за 5 четки за заби
  • Дозер за паста за заби
  • Самолепливи/адхезивни ленти за инсталација

 

 

Димензии на дозерот за паста:
Висина 16 см
Ширина 6 см
Дебелина 6 см

Димензии на држачот за четки:
Висина 5 см
Ширина 11 см
Дебелина 3.5 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×