30 %
Заштеда 150 ден

Организер – Кутија со Фиоки

500 ден 350 ден

Ултра практичен организатор кутија со фиокички со безброј намени.

На залиха

Опис

Иновативен прилагодлив организатор со кој конечно ќе ги подредите вашите ситни аксесоари и реквизити, козметика, накит, табелти, итн… А воедно секогаш ќе ви се при рака. Ќе го максимизирате просторот, ќе заштедите на време барајќи ги во домот.

А може да ви се најде и во кујната, и во бањата, детската соба, спалната итн..

.

Прекрасно изгледа, има 2 фиоки и неколку прегради од горната страна, на секоја може да и најдете соодветна намена.  Компактен а благодарение на иновативниот дизајн ќе бидете пријатно изненадени колку многу работи може да собере..

При дизајнот е мислено буквално на се вклучително различни прекради, две фиоки, а дури има и отвори за вода на подножјето доколку ја користите во вашата бања.

Нема потреба за комплицирани монтажи, се што треба да направите е да најдете соодветно место тепоставите онаму каде што ви одговара најмногу.

Кутијата е достапна во 4 прекрасни пастелни бои. Доколку имате преференца за боја пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This