15 %
Попуст 35 ден

Организер – Разделувач

195 ден

Ултра практичен организер-разделник за сталажи полици итн.. Достапен во 2 бои.

На залиха

Опис

Инветнивен организер – разделник кој може да го поставите на вашите полици или сталажи за да го средите хаосот со вашите предмети и аксесоари.

Може да го поставите во гаредероберот или плакарот, безбедува добра и брза организација на облеката, постелнините, чаршафите, јорганите, итн…

Може да го поставите на полиците и да ги организирате книгите, а може да го поставите и на полиците во кујната и да си ги организирате кујнските реквизити.

Исклучително лесно се монтира, треба само да го вметнете на полицата, а изработката од квалитетна АБС пластика му дава посебна флексибилност и трајност.

Со леснотија ќе може да ги сместите и преместувате низ домот.

Идеално за организација во вашиот дом со кој конечно се ќе ви биде подредено и со лесен пристап.

Со организерот го максимизирате просторот, ќе заштедите на време бидејќи стварите секогаш ќе ви бидат достапни и на дофат.

Димензии: 22.5*3*27.5CM

Организерот е достапен во две бои, доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор. Цената е за едно парче.

Производот доаѓа во ОПП целофанско пакување.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This