Организер со Фиоки

860 ден

Опис

Овој организер со фиоки ќе ви послужи да си ги складирате вашите козметички препарати на едно место, а воедно ќе ви биде и украс во вашата соба.Организерот е изработен од материјал (Wood plastic board)што не ја загадува околината,многу е лесен, и водоотпорен.

 

Димензии:
18х31,5х19см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This