Организер за Четки за Заби

210 ден

Исчисти

Опис

Иновативен организер за четки за заби со две керамички шољи, кои  што стојат на постоље изработено од високо квалитетна цврста пластика.

Достапен во четири комбинации од бои на шољи и потоље.

 

Димензии: 30 x 12.5 cm

Додатни информации

Бои

1, 2, 3, 4

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This