Организер – За Пенкала, Моливи и Маркери

80 ден

Организер за пенкала, моливи, и маркери.

Корисен производ кој ќе ви помогне да го средиде нередот на работното биро

Шифра: 2021-80 Категории: , , , Ознака:

Опис

Организер за пенкала, моливи, и маркери.

Корисен производ кој ќе ви помогне да го средиде нередот на работното биро.

Изработено од метал, во кружна форма.

Достапно во црна боја.

 

Димензии: 9.6 x 8cm

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This