Организер за во Садопер

140 ден

Опис

Иновативен организер за во садопер. Изработен од високо квалитетна ABS пластика.

Одличен прозвод за во секоја кујна, служи за подредување и исцедување на сунгери, жици за миење и.т.н.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This